Aktualności

Święto Wojska Polskiego

Z okazji święta Wojska Polskiego wszystkim żołnierzom w służbie czynnej, rezerwie i spoczynku oraz pracownikom cywilnym wojska składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności i wytrwałości w wykonywaniu zadań.:

Wakacyjna akcja dla dzieci

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Grupa Łużycka" zaprasza na wakacyjną akcję dla dzieci, która odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 10:30 w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej (ul. Gdańska 17).
 

Bezpłatny dyżur prawnika

Informujemy, że 9 sierpnia 2019 r. w godzinach 8.00-12.00 w Polsko-Niemieckim Punkcie Kontaktowym przy ul. Chrobrego 6 w Gubinie odbędzie się bezpłatny dyżur dwujęzycznego prawnika.
 
Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z doradztwa w zakresie prawa polskiego i niemieckiego. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z informacji prawnych dot. zakładania oraz rozwijania działalności gospodarczej na terenie Euromiasta Gubin-Guben.
 
Działanie realizowane w ramach projektu p.n. „Dwa ratusze-jedno Euromiasto” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Brandenburgia- Polska 2014-2020.