Logo: BIP

Aktualności

7 czerwca zapisy na pierwszy turnus półkolonii

Jak już informowaliśmy wzorem ubiegłych lat, odbędą się organizowane przez Burmistrza miasta Gubina półkolonie letnie dla dzieci ze szkół podstawowych. W tym roku odbędą się dwa dwutygodniowe turnusy.  Ich terminy to: 26.06 - 07.07 (1 turnus) oraz 10.07-21.07 (2 turnus). Zajęcia w każdy dzień potrwają od godziny 9:00 do 16:00. Na każdym turnusie przewidziano miejsce dla 60 uczestników, a dopłata do udziału wyniesie 400 złotych za turnus od dziecka. 
 
W tym roku, tak jak w poprzednim, zapisy odbędą się w formie elektronicznej. Odpowiedni formularz, na pierwszy turnus, 7 czerwca 2023 r. zostanie zamieszczony na stronie www.gubin.pl. W ten sposób koordynator akcji będzie miał ułatwione gromadzenie wszystkich danych, a ich uzupełnienie jest na tyle proste, że żaden z rodziców i opiekunów nie będzie miał z nim problemu. Dzień przed uruchomieniem zapisów poinformujemy o tym fakcie w osobnej wiadomości. Zapisy na drugi turnus pojawią w drugiej połowie czerwca.
 
Bazą dla półkolonii będzie Zespół Szkół Ogólnokształcących przy ul. Piastowskiej. Pamiętajmy, że ilość miejsc jest ograniczona, a warunkiem kwalifikacji jest ukończenie 7 roku życia!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją