W poniedziałek - 13 sierpnia - przerwa w dostawie wody!


wpisany przez redaktor | piątek, 10 sierpnia 2018 08:24 |


Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje, że w związku włączeniem sieci wodociągowej ułożonej w ul. Złotej do nowej sieci magistralnej ułożonej w ul. Platanowej, w najbliższy poniedziałek, w godzinach 8:30 - 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicach: Batalionów Chłopskich, Bema, Jagiellońskiej, Koszarowej, Kosynierów, Kościuszki, Krzywoustego, Miodowej, Morskiej, os. Emilii Plater, Partyzantów, Platanowej, Podgórnej, Sikorskiego, 1 – go Maja, Sobieskiego, Spokojnej, Sportowej, Stromej, Szkolnej, Tobruk, Traugutta, Złotej, Wojska Polskiego, Wysockiego i Wyzwolenia oraz przyległych.
 
Zastępcze punkty poboru wody zostaną usytuowane od godz. 9.30 do godz. 11.30 przy ul. Platanowej (na parkingu przy sklepie Biedronka) i przy ul. Wojska Polskiego (parking) oraz od godz. 12.00 przy skrzyżowaniu ul. Batalionów Chłopskich i ul. Sobieskiego oraz ul. Kościuszki. Prosimy o zaopatrzenie się w wodę na wyżej określony czas.
 
Ponadto informuje się, że po tym okresie mogą wystąpić zakłócenia w jakości dostarczanej wody. Za utrudnienia przepraszamy mieszkańców.