Informacja o jakości wody


wpisany przez robwaw | piątek, 06 lipica 2018 14:11 |


 

Jednocześnie Przedsiębiorstwo Usług Miejskich sp. z o.o. w Gubinie informuje, że w związku z włączeniem nowej sieci magistralnej przy ul. Różanej ułożonej w ul. Platanowej dnia 09 lipca 2018 r. (poniedziałek) od godz. 8.30 do godz. 15.30 nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicach: Batalionów Chłopskich, Bema, Jagiellońskiej, Koszarowej, Kosynierów, Kościuszki, Krzywoustego, Miodowej, Morskiej, os. Emilii Plater, Partyzantów, Platanowej, Podgórnej, Sikorskiego, 1 – go Maja, Sobieskiego, Spokojnej, Sportowej, Stromej, Szkolnej, Tobruk, Traugutta, Złotej, Wojska Polskiego, Wysockiego i Wyzwolenia oraz przyległych.

 
Zastępcze punkty poboru wody zostaną usytuowane od godz. 9.00 do godz. 12.00 przy ul. Platanowej (na parkingu przy sklepie Biedronka) i przy ul. Wojska Polskiego (parking) oraz od godz. 12.30 przy skrzyżowaniu ul. Batalionów Chłopskich i ul. Sobieskiego i ul. Kościuszki.
 
 
Prosimy o zaopatrzenie się w wodę na wyżej określony czas. Ponadto informujemy, że po tym okresie mogą wystąpić zakłócenia w jakości dostarczanej wody.
 
 
Zarząd Spółki przeprasza mieszkańców za powstałe utrudnienia.