informacje dla mieszkańców

informacje dla turystów

informacje dla inwestorów

biuletyn informacji publicznej

filmy o gubinie

gospodarka odpadami komunalnymi

Oddanie hołdu Pawłowi Adamowiczowi.
W sobotę, w dniu pogrzebu zamordowanego Pawła Adamowicza, Bartłomiej Bartczak - Burmistrz Miasta Gubina oraz Gubiński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszają wszystkich, którzy pragną oddać hołd Prezydentowi Gdańska, by przyszli i zapalili światełko o godz. 17.00 na Plac Św. Jana Pawła II przed gubińską farą.

Gubin łączy się w bólu z Gdańskiem

Nie żyje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Ogromna tragedia dotknęła rodzinę, bliskich oraz wszystkich mieszkańców Gdańska.

Konferencja dot. konsultacji społecznych - projekt KSRR

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju prowadzi konsultacje społeczne projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030 (KSRR 2030) i zachęca do udzi (...)

e-AKTA

Na prośbę Dyrektora Oddziału Zakładu Usług Społecznych w Zielonej Górze, w związku z wejściem od 1 stycznia 2019 r. przepisów ustawy związa (...)

UWAGA ROLNICY!

W związku ze zmianą przepisów ustawy z dnia 10 marca 2006r. o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do (...)

więcej
nable to open RSS Feed http://pl.gazetalubuska.feedsportal.com/c/33555/fe.ed/www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=RSS&mime=xml, exiting

nable to open RSS Feed http://tygodnik.onet.pl/.feed, exiting