Zapraszamy na bezpłatny dyżur prawnika!
Informujemy, że w najbliższy piątek (19 października) między 8:00 a 12:00 w Polsko-Niemieckim Punkcie Kontaktowym przy ul. Chrobrego 6 odbędzie się bezpłatny dyżur dwujęzycznego prawnika.
„VI Bieg BiegamBoLubię bez Granic”
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że 3 listopada 2018 r. odbędzie się punkt kulminacyjny projektu realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” pn. „VI Bieg BiegamBoLubię bez Granic”.
PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU
Planowe wyłączenia prądu
PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU
Planowane wyłączenie prądu na obszarze miasta Gubin
Spotkanie w sprawie dopłat do wymiany pieca i termomodernizacji
11 października, o godzinie 18:00, w sali widowiskowej Gubińskiego Domu Kultury (ul. Westerplatte 14) obędzie się spotkanie informacyjno-edukacyjne w sprawie programu "Czyste Powietrze"
Ptasia grypa
Ptasia grypa to choroba, na którą zapadają głównie ptaki, jednak w niektórych przypadkach do zakażenia może dojść także u ludzi.
Głośna próba syren
W dniu 27 września 2018r. w godzinach 12.00 do 12.30 odbędzie się głośna próba syren systemu alarmowania ludności.
XLVII sesja Rady Miejskiej w Gubinie
28 września (piątek), o godzinie 10:45, w sali narad Urzędu Miejskiego odbędzie się XLVII sesja Rady Miejskiej w Gubinie VII kadencji.
„Polsko-niemieckie spotkanie seniorów”
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że 27 września 2018 roku odbędzie się punkt kulminacyjny projektu „Polsko-niemieckie spotkanie seniorów” realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr”.
Kolejne przetargi na zbycie nieruchomości gruntowych
25 października odbędą się dwa przetargi na zbycie nieruchomości gruntowych zabudowanych z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe