Informacja na temat planowanego strajku nauczycieli
Od 8 kwietnia w wielu szkołach w całej Polsce planowany jest strajk nauczycieli i pracowników obsługi. Jeśli do tego terminu rząd nie porozumie się z nauczycielskimi związkami zawodowymi, to również gubińscy pedagodzy i pracownicy niepedagogiczni szkół i przedszkoli w najbliższy poniedziałek rozpoczną strajk.
Utrudnienia drogowe w Gubinie
Utrudnienia drogowe w Gubinie - ul. Rycerska
Obsługa petenta z niepełnosprawnością
KONWENCJA O PRAWACH OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Kolejne przetargi w Urzędzie Miejskim
Informujemy o kolejnych przetargach na zbycie nieruchomości stanowiących własność Gminy Gubin o statusie miejskim, które odbędą się w najbliższym czasie
Bezpłatny dyżur prawnika
Informujemy, że 12.04.2019 (piątek) w godzinach 8.00-12.00 w Polsko-Niemieckim Punkcie Kontaktowym przy ul. Chrobrego 6 w Gubinie odbędzie się bezpłatny dyżur dwujęzycznego prawnika.
Przerwa w dostawie wody.
Przerwa w dostawie wody w dniu 03 kwietnia 2019 r.
Dwujęzyczne zwiedzanie Euromiasta
W poniedziałek, 8 kwietnia 2019 r. w ramach projektu "Wirtualnie odkrywać tradycję - poprawa transgranicznej oferty turystycznej Euromiasta Gubin-Guben” odbędzie się zorganizowane przez Muzeum Miasta i Przemysłu w Guben darmowe oprowadzanie po Dwumieście Gubin-Guben.
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę na realizację zadania publicznego pn.: "Rodzinne Warsztaty Integracyjne - profilaktyka i przeciwdziałanie nawrotom"
Spotkanie z pracownikami LUW i ZUS
W najbliższą środę (3 kwietnia 2019 r.) o godzinie 12:00, na placu przed siedzibą Poczty Polskiej (okolice nowego ronda) pojawią się pracownicy Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Święto Tradycji Wielkanocnych
Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Grupa Łużycka" zaprasza na Święto Tradycji Wielkanocnych - Warsztaty tworzenia ozdób metodą decoupage. Zajęcia odbędą się w galerii "Ratusz", 4 kwietnia o godzinie 16:00.