III sesja Rady Miejskiej w Gubinie
W najbliższy piątek, 25 listopada, o godzinie 9:00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Gubinie (ul. Piastowska 24) odbędzie się III, nadzwyczajna, sesja Rady Miejskiej w Gubinie VIII kadencji
Kolejny przetarg w Urzędzie Miejskim
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe z dopuszczeniem funkcji usługowej.
Informacja dla mieszkańców
Informacja dla mieszkańców o dalszym prowadzeniu postępowania przekształceniowego
Życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka
Życzenia dla wszystkich Babć i Dziadków od Burmistrza Miasta Gubina i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Gubinie
Oddanie hołdu Pawłowi Adamowiczowi.
W sobotę, w dniu pogrzebu zamordowanego Pawła Adamowicza, Bartłomiej Bartczak - Burmistrz Miasta Gubina oraz Gubiński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszają wszystkich, którzy pragną oddać hołd Prezydentowi Gdańska, by przyszli i zapalili światełko o godz. 17.00 na Plac Św. Jana Pawła II przed gubińską farą.
Gubin łączy się w bólu z Gdańskiem
Nie żyje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Ogromna tragedia dotknęła rodzinę, bliskich oraz wszystkich mieszkańców Gdańska.
Konferencja dot. konsultacji społecznych - projekt KSRR
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju prowadzi konsultacje społeczne projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030 (KSRR 2030) i zachęca do udziału w konferencji dot. konsultacji społecznych dot. projektu KSRR, która odbędzie się 21.01.2019 r. w Nowej Soli.
e-AKTA
Na prośbę Dyrektora Oddziału Zakładu Usług Społecznych w Zielonej Górze, w związku z wejściem od 1 stycznia 2019 r. przepisów ustawy związanej ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych i ich elektronizacją, informujemy o zmianach w tym zakresie
UWAGA ROLNICY!
W związku ze zmianą przepisów ustawy z dnia 10 marca 2006r. o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej producenci rolni mogą ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego zakupionego i wykorzystywanego do upraw wolnych oraz do chodu lub hodowli bydła.
Kolejne przetargi w Urzędzie Miejskim
14 lutego i 14 marca 2019 r. odbędą się przetargi ustne na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej.