Logo: BIP

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy oświaty, Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!
 
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej – święta wszystkich Nauczycieli i Pracowników oświaty, proszę przyjąć serdeczne życzenia oraz wyrazy uznania za dotychczasową pracę na rzecz społeczności szkolnych oraz za zaangażowanie i trud włożony w nauczanie i wychowywanie młodego pokolenia.
 
Dyrektorom, Nauczycielom i Wychowawcom życzymy zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia oraz  satysfakcji z odkrywania talentów.  Dzięki Państwa umiejętnościom stają się Oni wartościowymi ludźmi, otwartymi na świat i drugiego człowieka.  To piękne  i zarazem odpowiedzialne zadanie.
 
Dziękujęmy Państwu za pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu problemów dzieci i młodzieży, za wspomaganie rodziców w odpowiedzialnym przygotowywaniu ich dzieci do dorosłego życia, za wysiłek włożony w organizację edukacji i wychowania młodego pokolenia Polaków. Sukcesy uczniów zawdzięczamy Państwa pracy i zaangażowaniu.  Pragniemy wyrazić głęboki szacunek dla Państwa działalności.
 
Realizacja zadań szkoły nie byłaby możliwa bez udziału Pracowników niepedagogicznych. Dzisiaj za Państwa trud serdecznie dziękujemy. Wszystkim Pracownikom szkół, przedszkoli i żłobka, dziękujemy za pomoc w budowaniu lokalnej oświaty spełniającej społeczne potrzeby i oczekiwania rodziców oraz  uczniów.
 
Życzymy, aby Państwa twórcza energia pozwoliła na realizację wszystkich planów i zamierzeń, a praca w oświacie była źródłem satysfakcji. Rodzicom życzymy cierpliwości, natomiast uczniom  motywacji w zdobywaniu wiedzy. Jesteście najważniejszym elementem systemu edukacji. Wierzymy, że prowadzeni przez swoich nauczycieli i wychowawców realizujecie swoje pasje, odkrywacie talenty i życzymy by nigdy nie zabrakło Wam sił i odwagi w pogoni za marzeniami.
 
W tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii, niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za wychowanie dzieci  i młodzieży.
 
Burmistrz Miasta Gubina - Bartłomiej Bartczak                                        Przewodniczący Rady Miejskiej w Gubinie - Wojciech Sendera

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją